KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12713066
nr 1271 3066
Akvarell
Saltmätargaran, Stockholm. Signerad, daterad F Lindvall 1864, ca 23x26 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 26 augusti 2019
kl 20:24:35
20/8 02:27:05
100 kr
25/8 16:26:46
26 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm